Kavinė „PAS GRAFĄ“


Kavinė „PAS GRAFĄ“
Vilniaus g. 20,
LT-97104, Kretinga

Tel.: +370 445 51366
El.p.: info@pasgrafa.lt
Mūsų kavinė PAS GRAFĄ

Paslaugos

Banketai. Pokyliai. Pobūviai.

Jei ieškote išskirtinės vietos banketui, pokyliui, pobūviui – kavinė „Pas grafą“ yra viena tinkamiausių vietų. Skanus maistas, malonus aptarnavimas, išskirtinė aplinka suteiks nepakartojamą įspūdį. Gali dalyvauti iki 60 žmonių.

Vestuvės

Kavinė „Pas grafą“   neužmirštama vieta vestuvėms. Mes pasirūpiname ne tik skaniu maistu, ne tik garantuojame malonų aptarmavimą, bet ir sukuriame įsimintiną aplinką.


Prezentacijos. Furšetai.

Kiekviena prezentacija, furšetas labiau prisimenama, kai vyksta išskirtinėje aplinkoje. Žiemos sodo žaluma ir žiedai bet kuriuo metų laiku suteiks išskirtinumo. Kavinė „Pas grafą“ – teisingas pasirinkimas. Gali dalyvauti iki 150 žmonių.

Įmonės šventės

Įmonės sėkmė daug priklauso nuo neformalaus bendravimo. Kavinė „Pas grafą“ esame pasirengę Jūsų įmonei sukurti šventinę nuotaiką, pasiūlydami ar pagal Jūsų pageidavimą paruoštą šventinį stalą, jaukią netradicinę aplinką, malonų aptarnavimą. Kainas deriname prie užsakovo poreikių. Žmonių skaičius priklauso nuo šventės formos.

Verslo pietūs

Norite aptarti svarbius verslo plėtros klausimus malonioje aplinkoje? Jūs visada laukiami kavinėje „Pas grafą“. Mes garantuojame skanų maistą, malonų aptarnavimą ir jaukumą.

Šeimos šventės

Artėja šeimos nario gimtadienis, svarbi šeimos sukaktuvių data ar įvykis ir norite sau ir svečiams dovanoti kažką nepaprasto. Šventė kavinėje „Pas grafą“ – puiki dovana Jums ir svečiams. Mes pasiūlysime Jums priimtiniausią meniu ir romantišką poilsį tarp žalumos ir žiedų. Žmonių skaičius priklauso nuo šventės formos.


Išvažiuojamieji banketai, furšetai

Jūs turite vietą savo banketui ir reikalingas tik skanus ir išradingai patiektas maistas. Kreipkitės. Kavinė „Pas grafą“ rengia išvažiuojamuosius pokylius ir atveža maistą į Jūsų nurodytą vietą.

Konferencijos. Seminarai

Rengiate konferenciją ar seminarą? Mes pasirūpinsime kavos pertraukėlėmis ir dalyvių maitinimu. Visada pasiūlysime meniu, atitinkantį Jūsų finansines galimybes.

©Kavinė „Pas Grafą“, 2011 | Banketai, furšetai, verslo pietūs, pobūviai, gimtadieniai, šeimos šventės, vestuvės, žiemos sodas | Vilniaus g. 20, Kretinga